položek
  • Zobrazit

Carcassonne - základní hra /nová grafika/

MDK-010Kód:
8595558300105EAN:
Znáte z TV!Info:

Mindok

Výrobce:
odesíláme do 3 dnůDostupnost:
599  / ksBěžná cena:
569  / ksCena:
Ušetříte: 30  / ks (5,0%)
Množství:
ks
Carcassonne - základní hra /nová grafika/

Popis: Carcassonne - základní hra /nová grafika/

DOPORUČUJEME!

Jihofrancouzské město Carcassonne je pověstné svým jedinečným opevněním, které se vyvíjelo od římských dob až po časy rytířů. Hráči se vydávají se svou družinou na cesty a louky, do měst a klášterů, aby hledali štěstí kolem Carcassonne. Vzhled krajiny je v jejich rukou a strategické rozmístění družiníků, ať už sedláků, lupičů, mnichů nebo rytířů, určuje cestu k úspěchu.

Hráči vykládají jeden po druhém kartičky s motivem krajiny. Vznikají cesty, města, louky a kláštery, na které mohou hráči umístit své figurky, aby sbírali body. Body se započítávají jak v průběhu hry, tak na jejím konci, a proto je vítěz znám až po konečném sčítání.

Představení hry:Hra Carcassonne se stala pověstnou svou úspěšností. Od jejího uvedení na trh v roce 2001 se prodalo již několik milionů kusů. Za úspěchem stojí jednoduchá pravidla a skvělý herní systém, díky kterému je každá hra úplně jiná. A pokud by vás omrzela základní hra, můžete si v našem e-shopu vybrat z mnoha rozšíření ke hře Carcassonne, které přinášejí zcela nové herní možnosti - nové kartičky, postavičky, možnost budovat větší a více bodovaná města a mnoho dalšího. Na úspěch základní hry navazují také samostatně vydané hry jako např. Carcassonne lovci a sběrači nebo Děti z Carcassonne.


Související zboží
Carcassonne - rozšíření 1 (Hostince a katedrály)
 

Carcassonne - rozšíření 1 (Hostince a katedrály)

399 
Rozšíření ke hře Carcassonne
Carcassonne - rozšíření 2 (Kupci a stavitelé)
 

Carcassonne - rozšíření 2 (Kupci a stavitelé)

399 
Rozšíření ke hře Carcassonne
Carcassonne - rozšíření 8 (Mosty a hrady)
 

Carcassonne - rozšíření 8 (Mosty a hrady)

325 
Rozšíření ke hře Carcassonne

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen