položek
  • Zobrazit

Černé historky: Modré historky

MDK-103Kód:
8595558301034EAN:

Mindok

Výrobce:
odesíláme do 3 dnůDostupnost:
249  / ksBěžná cena:
239  / ksCena:
Ušetříte: 10  / ks (4,0%)
Množství:
ks
Černé historky: Modré historky

Popis: Černé historky: Modré historky

50 bájemi opředených hádanek z hlubin moře. S modrými historkami se vydáte na dobrodružnou plavbu po sedmi světových mořích. Narazíte na lovce pokladů a trosečníky, na objevitele a piráty, na bájné úkazy a tajuplné obyvatele moře. Všichni ti dávají hádanky a některé se jeví jako nerozluštitelné… Potop se do tajuplných hlubin moře, nech se unášet svou fantazií a lušti hádanky! Pomocí otázek, nápověd a přemýšlení přijdeš tajemství na kloub.

Modré historky jsou dalším pokračováním úspěšné a oblíbené série Černé historky (v originále Black Stories). Jsou to tajuplné, někdy pochmurné a zapeklité detektivní příběhy, zároveň také originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Jen jeden hráč zná celý příběh, všichni ostatní znají jen část a pomocí dobře mířených otázek, dedukce a odhadu se pokoušejí poskládat jednotlivé části příběhu a odhalit, jak se vlastně celý příběh doopravdy stal.

Výborná hra na každou party či na cesty, není třeba se učit žádná složitá a dlouhá pravidla. K dispozici máme různé varianty Černých historek, stačí si jen vybrat.

Související zboží
Černé historky: Zelené historky
 

Černé historky: Zelené historky

229 
50 dobrodružných hádanek z divokých lesů.
Růžové historky
 

Růžové historky

229 
Nových 50 příběhů především pro dívky a děti od 8 let
Černé historky 1
 

Černé historky 1

229 
Odhalte zločiny - 49 obětí už na vás čeká…

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen