položek
  • Zobrazit

Černé historky: Příběhy ze středověku

MDK-101Kód:
8595558301010EAN:

Mindok

Výrobce:
odesíláme do 5 dnůDostupnost:
249  / ksBěžná cena:
239  / ksCena:
Ušetříte: 10  / ks (4,0%)
Množství:
ks
Černé historky: Příběhy ze středověku

Popis: Černé historky: Příběhy ze středověku

Spousta zajímavých dobrodružství, hrdinských výprav a rytířské cti. Především ale nervy drásající čarodějnické procesy, záludné mučicí nástroje, krutí šlechtici a velmi špatná hygiena - to byla temná doba středověku, do které vás přenesou tyto Černé historky. Částečně se opírají o skutečné historické události, částečně vychází ze středověké každodennosti a všechny jsou tak spletité jako hledání Svatého grálu.

Další pokračování úspěšné a oblíbené série Černé historky (v originále Black Stories). Jsou to tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy, zároveň také originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Jen jeden hráč zná celý příběh, všichni ostatní znají jen část a pomocí dobře mířených otázek, dedukce a odhadu se pokoušejí poskládat jednotlivé části příběhu a odhalit, jak se vlastně celý příběh doopravdy stal.

Výborná hra na každou party či na cesty, není třeba se učit žádná složitá a dlouhá pravidla. K dispozici máme různé varianty Černých historek, stačí si jen vybrat.
Související zboží
Černé historky: Skutečné příběhy
 

Černé historky: Skutečné příběhy

239 
Založeno na skutečných zločinech!
Černé historky 1
 

Černé historky 1

229 
Odhalte zločiny - 49 obětí už na vás čeká…
Černé historky: Příběhy ze středověku
 

Černé historky: Příběhy ze středověku

239 
50 historek z temného středověku ze série her Černé historky.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen