položek
  • Zobrazit

Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní hry, hračky, dárky

25.05.2018
Internetový obchod Darebáček.cz - papírové modely a vystřihovánky nejen od českých vydavatelů, laserové doplňky k modelům, moderní společenské hry, modely aut Abrex - Škoda, dárky - osobní odběry po celé ČR a SR.

Nové modely - novinky v nabídce


Jednoduché modely - sleva 33% na skladové modely BESTR! Jen do vyprodání zásob!

Zboží ve výprodeji - výrazné slevy a poslední kusy zde


V našem eshopu naleznete nejnovější papírové modely a vystřihovánky, moderní společenské hry jako Carcassonne, Osadníci z Katanu, Bang, Černé historky, zábavné party hry či strategické hry), dárky, 3D puzzle, modely Abrex - Škoda a mnoho dalšího, nejoblíbenějším zbožím jsou ale právě papírové modely a vystřihovánky. Nákup je možný bez registrace. Hry, hračky, dárky, papírové modely - Darebáček.cz, eshop ověřený zákazníky, osobní přístup k zákazníkům, poradenství. Více jak 1000 míst pro osobní odběr!

 

 Facebook - novinky a akční nabídky:
 

 


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen