položek
  • Zobrazit

Dozer CATERPILLAR D5N XL - 1 ks bazar

RW-21Kód:
1 kus - bazarInfo:

RipperWorks

Výrobce:
sklademDostupnost:
300  / ksCena:
Množství:
ks
Dozer CATERPILLAR D5N XL - 1 ks bazar

Popis: Dozer CATERPILLAR D5N XL - 1 ks bazar

RipperWorks vydává pod číslem RW-21 model vojenského dozeru Caterpillar D5N XL. Čtyři tyto dozery používá i Armáda České republiky. Jedná se přitom jen o velmi mírně upravený civilní stroj (upravuje až dovozce v ČR).

Model dozeru je přímo určen k naložení na soupravu vedenou Tatrou 815VT, (vydal RipperWorks jako RW-11 - již vyprodáno) s podvalníkem Stavostroj P-50N (RW-12). Přesně takové soupravy provozuje i AČR (podvalník má sice nosnost 50t, takže je pro dvanáctitunový dozer zbytečně rozměrný, ale armáda nedisponuje jiným vhodným vozidlem.)

Model můžete vytvořit s interiérem, samozřejmostí je propracovaný motor, radlice i rozrývač jsou zvedací, samotná radlice pak i natáčecí do stran (využijte při naložení na podvalník ke zúžení průjezdného profilu). Pásy jsou z jednotlivých článků (celkem 82), každý pak ze 6 papírových a 2 nepapírových dílů), přední napínací rolna může být funkční (použijete pružinku). U testovacího modelu bylo dokonce vyzkoušeno, že při zachování otočnosti všech kol i turasů je možné vyrobit pásy jako funkční a zcela pohyblivé - takovouto úpravu však doporučuji jen extrémně trpělivým a zručným modelářům!

Model je tištěn offsetem na papíře o gramáži 160g/m2. Celkový rozsah vystřihovánky jsou 4 strany formátu B4. Návod obsahuje 12 trojrozměrných návodových kreseb a 4 "pérovky" - detaily. Model je určen pro zkušené modeláře.

Rozměry sestaveného modelu: 170mm (délka), 95mm (šířka), 100mm (výška).KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen