položek
  • Zobrazit

LIAZ 150.261 - třístranný sklápěč

RW-29Kód:

RipperWorks

Výrobce:
sklademDostupnost:
195  / ksCena:
Množství:
ks
LIAZ 150.261 - třístranný sklápěč

Popis: LIAZ 150.261 - třístranný sklápěč

RipperWorks vydává pod číslem RW-29 model třístranného sklápěče Liaz 150.261. "Liazky" se používají od osmdesátých let minulého století a až do současnosti  je můžete vidět skoro na každé stavbě.


Model můžete vytvořit s interiérem kabiny či bez něj, se zatáčecími koly, sklopnou kabinou a korbou. Korbu můžete buď ponechat sklápěcí do všech třech stran, či pouze dozadu (bočnice budou pevnější a snáze dodržíte geometrii), případně na jednu stranu. Na výběr máte ze dvou barev kabiny (šedá a modrá) a dvou barev předního nárazníku (černý a bílý). Deflektory (staršího kovového typu) nemusíte osazovat, blikače můžete umístit i přímo na kabinu.


Sklápěč si buď můžete postavit samostatně, či doplnit do soupravy se sklápěcím vlekem BSS PS2 16.12 (vydává RipperWorks jako RW-28)


Model je tištěn offsetem na papíře o gramáži 160g/m2, celkem na 6 stranách B4. Návod obsahuje celkem 12 trojrozměrných návodových kreseb a 8 "pérovek" – detailů.


Rozměry sestaveného modelu: 205mm (délka), 80mm (šířka), 90mm (výška).


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama
Současně nakupované

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen