položek
  • Zobrazit

Nakladač STAVOSTROJ KNB-250 žlutý

RW-34Kód:

RipperWorks

Výrobce:
sklademDostupnost:
195  / ksCena:
Množství:
ks
Nakladač STAVOSTROJ KNB-250 žlutý

Popis: Nakladač STAVOSTROJ KNB-250 žlutý

Papírový model RW-34 - Nakladač Stavostroj KNB-250

RipperWorks vydal v dubnu 2013 pod číslem RW-34 Nakladač Stavostroj KNB-250, který je možné do dnešní doby vidět při práci – například v pískovnách či lomech. Na rozdíl od dříve vydané vojenské verze KNA-251 je civilní verze vybavena jinou lopatou (v modelu je hladká písková) a jinou převodovkou (ZF místo Allison).

Model můžete vytvořit s interiérem kabiny či bez něj, případně můžete celou horní polovinu kabiny ponechat sundanou (pro transport), rovněž nemusíte osazovat ochrannou hrazdu (ze stejného důvodu). Kryty motoru jsou snímací, některé kryty můžete ponechat v celku (snáze tak zachováte geometrii. Model má funkční kloubové spojení, stejně tak jako všechny části pracovní lopaty.

Budete-li nakladač umísťovat na libovolný podvalník, musíte sejmout ochrannou hrazdu i kabinu - vozidlo se pro velkou výšku převáží s demontovanými součástmi!

Model je tištěn offsetem na papíře o gramáži 160g/m2, celkem na 7 stranách B4. Návod obsahuje celkem 18 trojrozměrných návodových kreseb a 2 "pérovky" – detaily.

Rozměry sestaveného modelu: 260mm (délka), 100mm (šířka), 120mm (výška).

Související zboží
Dozer CATERPILLAR D5N XL
 

Dozer CATERPILLAR D5N XL

175 
Papírový model vojenského dozeru v měřítku 1:32

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama
Současně nakupované

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen