položek
  • Zobrazit

Nákladní vozy TATRA - 7 modelů 1:87 (H0)

BX-2507Kód:
8590632025073EAN:

Betexa

Výrobce:
sklademDostupnost:
99  / ksCena:
Množství:
ks
Nákladní vozy TATRA - 7 modelů 1:87 (H0)

Popis: Nákladní vozy TATRA - 7 modelů 1:87 (H0)

Nákladní vozy TATRA

Sešit obsahuje 7 jednodušších, ale pěkných modelů nákladních aut Tatra. Měřítko je 1:87, svou obtížností jsou modely vhodné i pro začínající modeláře. Rozsah 4x A4 strany s díly modelů, návod a návodné kresby v češtině, obálka.

Můžete si sestavit např. Tatru kolem světa, závodní Tatru z Dakaru, klasický sklápeč Tatra, Hasiče a tři historické vozy - viz foto.


Tištěno technologií Digitisk:
Informace k tisku (www.betexa.cz): Tato nová edice je tisknuta na špičkovém archovém stroji, který je určen pro profesionální tisk v malých nákladech. Tento stroj je kalibrován denzitometrem X-RITE. Tisk neprobíhá klasickým principem laserových tiskáren ale je využita speciální technologie, která je velmi blízká offsetovému tisku. Barva není nanášena pouze na povrch papíru ale barva se přímo do papíru vsakuje! Díky tomuto se Vám nikdy nestane, že by se při obýbání papíru barva odlupovala a v místě ohybu Vám vznik bílý pruh. Pro tento tisk se používá stejně kvalitní papír jako na offsetovém tisku, a to offsetový papír s gramáží 160g/m2. Tento papír má výborné absorční vlastnosti, které jsou důležité nejenom pro tisk ale i pro stavbu samotných modelů, protože dokáže i nasát lepidlo a usnaďnuje tak lepení jednotlivých dílů.
Související zboží
Evropa 1945 - vojenská technika 1:87
 

Evropa 1945 - vojenská technika 1:87

99 
AT-45 tractor, Tiger I late, Chevrolet C15A CMP, ISU-152, Sturmtiger, Kingtiger, JA-12
Nákladní auta - omalovánka
 

Nákladní auta - omalovánka

55 
Didaktická omalovánka pro děti.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Současně nakupované

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen