položek
  • Zobrazit

Papírové modely a vystřihovánky - snížené poštovné!

Vážení zákazníci,

i přes zvýšení další zvýšení cen zásilek pošty na začátku roku 2018 pro vás pokračuje akce snížené poštovné, nyní za 65 Kč při platbě předem na zboží z kategorie
Papírové modely a vystřihovánky - u tohoto zboží můžete využít zvýhodněného poštovného oproti klasickým balíkovým zásilkám - jen 65 Kč  Nabídka platí do odvolání, pro její využití stačí splnit pouze dvě jednoduchá pravidla:

1) Objednávka musí obsahovat pouze zboží ze sekce
Papírové modely a vystřihovánky včetně laserových doplňků a dezénů, případně Omalovánky (nelze kombinovat s dalším větším zbožím jako např. hry apod.).

2) V košíku si poté vyberte možnost "pošta - PAPÍROVÉ MODELY - platba předem (65 Kč)" a objednávku zaplaťte předem převodem na náš účet nebo přes platební bránu PayU, např. platební kartou.Přejeme příjemný nákup.


KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejprodávanější

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen