položek
  • Zobrazit

Pernštejn - Digitisk Betexa

BX-2116Kód:

Betexa

Výrobce:
odesíláme do 5 dnůDostupnost:
299  / ksBěžná cena:
289  / ksCena:
Ušetříte: 10  / ks (3,3%)
Množství:
ks
Pernštejn - Digitisk Betexa

Popis: Pernštejn - Digitisk Betexa

Limitovaný dotisk modelu - omezené množství.

Velmi pěkný model hradu Pernštejn, maximálně věrný své skutečné předloze. Měřítko 1:300, cca 180 dílů na 20 stranách. Pro zkušenější modeláře. Vystřihovánka obsahuje: základový plán s vytištěnými plochami pro nalepení jednotlivých dílů budovy, podrobný psaný návod včetně několika návodových obrázků, popis historie (česky, německy, anglicky) a fotografie sestaveného modelu na zadní straně vystřihovánky. Návod na sestavení je u vystřihovánky v češtině, němčině a angličtině.

Informace k tisku (www.betexa.cz): Tato nová edice je tisknuta na špičkovém archovém stroji, který je určen pro profesionální tisk v malých nákladech. Tento stroj je kalibrován denzitometrem X-RITE. Tisk neprobíhá klasickým principem laserových tiskáren ale je využita speciální technologie, která je velmi blízká offsetovému tisku. Barva není nanášena pouze na povrch papíru ale barva se přímo do papíru vsakuje! Díky tomuto se Vám nikdy nestane, že by se při obýbání papíru barva odlupovala a v místě ohybu Vám vznik bílý pruh. Pro tento tisk se používá stejně kvalitní papír jako na offsetovém tisku, a to offsetový papír s gramáží 160g/m2. Tento papír má výborné absorční vlastnosti, které jsou důležité nejenom pro tisk ale i pro stavbu samotných modelů, protože dokáže i nasát lepidlo a usnadňuje tak lepení jednotlivých dílů.
Související zboží
Zámek Sychrov - Digitisk
 

Zámek Sychrov - Digitisk

130 
Zámek Sychrov jako papírový model - dotisk, omezené množství
Bítov - Digitisk
 

Bítov - Digitisk

289 
Limitovaný dotisk modelu - omezené množství
Pražský hrad - Digitisk
 

Pražský hrad - Digitisk

975 
Limitovaný dotisk papírového modelu Pražského hradu - Betexa

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Současně nakupované

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen