položek
  • Zobrazit

Peterbilt - Digitisk

BX-2086Kód:

Betexa

Výrobce:
odesíláme do 3 dnůDostupnost:
250  / ksCena:
Množství:
ks
Peterbilt - Digitisk

Popis: Peterbilt - Digitisk

Limitovaný dotisk modelu - omezené množství.

Model amerického tahače Peterbilt v unikátním designu. Model je možné sestavit ve dvou provedeních obtížnosti. První provedení je poměrně jednoduché na lepení a tímto způsobem lze sestavit model bez vnitřní kabiny, s jednoduchým podvozkem a bez ozdobných detailů. V případě složitější varianty je k dispozici kompletní vybavení kabiny, spacího prostoru, dokonalého podvozku a veškerých vnějších detailů. Pro zvýšení autentičnosti jsou všechny chromované díly tištěny stříbrnou barvou. Model je v měřítku 1:24, má zhruba 150 dílů na 14 stranách.


Informace  tisku: Tato nová edice je tisknuta na špičkovém archovém stroji, který je určen pro profesionální tisk v malých nákladech. Tento stroj je kalibrován denzitometrem X-RITE. Tisk neprobíhá klasickým principem laserových tiskáren ale je využita speciální technologie, která je velmi blízká offsetovému tisku. Barva není nanášena pouze na povrch papíru ale barva se přímo do papíru vsakuje! Díky tomuto se Vám nikdy nestane, že by se při obýbání papíru barva odlupovala a v místě ohybu Vám vznik bílý pruh. Pro tento tisk se používá stejně kvalitní papír jako na offsetovém tisku, a to offsetový papír s gramáží 160g/m2. Tento papír má výborné absorční vlastnosti, které jsou důležité nejenom pro tisk ale i pro stavbu samotných modelů, protože dokáže i nasát lepidlo a usnaďnuje tak lepení jednotlivých dílů.
Související zboží
Western Star 4900 - tahač 1:32
 

Western Star 4900 - tahač 1:32

190 
Papírový model amerického tahače, možnost volby obtížnosti. Měřítko 1:32. Možno dokoupit cisternový návěs od stejného autora

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen