položek
  • Zobrazit

Podvalník Stavostroj P-50N - 1 ks bazar

RW-12Kód:
1 kus - bazarInfo:

RipperWorks

Výrobce:
sklademDostupnost:
400  / ksCena:
Množství:
ks
Podvalník Stavostroj P-50N - 1 ks bazar

Popis: Podvalník Stavostroj P-50N - 1 ks bazar

1 ks bazar

RipperWorks vydává pod číslem RW-12 model těžkého vojenského podvalníku Stavostroj P-50N.

Model můžete vytvořit se sklopnými nájezdovými můstky, pohyblivou ojí a hlavně s funkčním natáčením celého pojezdu - první a druhá náprava se natáčí proti páté a šesté a to proporcionálně (první a šestá více než druhá a pátá), celek je spojen s pohybem oje. Funkce je stejná s originálem, ale samotný mechanismus byl proti originálů značně zjednodušen - hlavně proto, aby byla zachována funkčnost (skutečné řešení s řadou vahadel je pro papírový model příliš křehké a nespolehlivé).

K podvalníku si můžete u RipperWorks pořídit i vhodný tahač, Tatra 815 VT (vydal RipperWorks RW-11 - nyní vyprodáno). Občas se dal tento podvalník vidět i se starším tahačem Tatra 813 8x8 Kolos (vydal Modelex, v tuto chvíli je model vyprodán, ale v budoucnu by měla být reedice).

Model je tištěn offsetem na papíře o gramáži 160g/m2. Celkový rozsah vystřihovánky je 5,5 stran formátu B4. Počet papírových dílů modelu je cca 650. Návod obsahuje 5 trojrozměrných návodových kreseb a 5 "pérovek" - detailů. Určeno pro zkušené modeláře.


Související zboží
Dozer CATERPILLAR D5N XL - 1 ks bazar
 

Dozer CATERPILLAR D5N XL - 1 ks bazar

300 
Papírový model vojenského dozeru v měřítku 1:32

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen