položek
  • Zobrazit

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

BX-120Kód:

Betexa

Výrobce:
sklademDostupnost:
99  / ksCena:
Množství:
ks
Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Popis: Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře

Papírový model z edice "Hrady a zámky" od Betexy.

Měřítko 1:250, 8 karet, cca 85 dílů. Návod v české, německé a anglické verzi.

Publikace obsahuje: základový plán s vytištěnými plochami pro nalepení jednotlivých dílů budovy, podrobný psaný návod včetně několika návodových obrázků, popis historie (česky, německy, anglicky) a fotografie sestaveného modelu na zadní straně vystřihovánky.

Jsou dvě verze, jak lze vystřihovánku zhotovit. Můžete zhotovit pouze model samotného chrámu, anebo chrámu včetně okružního podloubí s ambity. Pokud chcete mít stavbu kompletní, musíte okopírovat na barevné kopírce archy I. a II. a to každý celkem 5x. Tyto archy je nutné následně podlepit silnějším papírem nebo okopírovat rovnou na karton. Teprve potom můžete archy otočit a rozstříhat jednotlivé díly vnitřního chrámu.

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama
Současně nakupované

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen