položek
  • Zobrazit

Škoda Superb - Betexa

BX-114Kód:
8590632001145EAN:

Betexa

Výrobce:
odesíláme do 3 dnůDostupnost:
130  / ksCena:
Množství:
ks
Škoda Superb - Betexa

Popis: Škoda Superb - Betexa

Papírový model vozu Škoda Superb v měřítku 1:18 od vydavatelství Betexa. Lze sestavit jako propracovaný model včetně detailního interiéru nebo ve zjednodušené verzi bez vystřihování oken.

Vnitřek vozu je tedy již tradičně velmi podrobně zpracován včetně všech detailů (kliky dveří, palubní deska, tapecírování dveří a mnoho jiných doplňků). Opět je jako doplněk vložen proužek plastu na vyrobení oken. Součástí je technický popis a technická data vozidla. Návod na sestavení je u vystřihovánky v češtině, němčině a angličtině. Model obsahuje více než 100 dílů a je určen spíše zkušenějším modelářům.

Model byl připraven ve spolupráci s automobilkou Škoda Auto.KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen