položek
  • Zobrazit

Staroměstská radnice Praha - Digitisk

BX-2211Kód:
8590632022119EAN:

Betexa

Výrobce:
odesíláme do 3 dnůDostupnost:
250  / ksBěžná cena:
245  / ksCena:
Ušetříte: / ks (2,0%)
Množství:
ks
Staroměstská radnice Praha - Digitisk

Popis: Staroměstská radnice Praha - Digitisk

Limitovaný dotisk modelu - omezené množství.

Model Staroměstské radnice v Praze na Staroměstském náměstí včetně orloje v měřítku 1:160, obsahuje cca 120 dílů na 10 stranách + návody na sestavení v češtině, němčině a angličtině. Určeno pro zkušenější modeláře.

Informace k tisku (www.betexa.cz): Tato nová edice je tisknuta na špičkovém archovém stroji, který je určen pro profesionální tisk v malých nákladech. Tento stroj je kalibrován denzitometrem X-RITE. Tisk neprobíhá klasickým principem laserových tiskáren ale je využita speciální technologie, která je velmi blízká offsetovému tisku. Barva není nanášena pouze na povrch papíru ale barva se přímo do papíru vsakuje! Díky tomuto se Vám nikdy nestane, že by se při obýbání papíru barva odlupovala a v místě ohybu Vám vznik bílý pruh. Pro tento tisk se používá stejně kvalitní papír jako na offsetovém tisku, a to offsetový papír s gramáží 160g/m2. Tento papír má výborné absorční vlastnosti, které jsou důležité nejenom pro tisk ale i pro stavbu samotných modelů, protože dokáže i nasát lepidlo a usnadňuje tak lepení jednotlivých dílů.
Související zboží
Chrám sv. Víta - dotisk
 

Chrám sv. Víta - dotisk

199 
Papírový model (Betexa) - vystřihovánka jedné z našich nejnavštěvovanějších památek v měřítku 1:350
Pražský hrad - Digitisk
 

Pražský hrad - Digitisk

975 
Limitovaný dotisk papírového modelu Pražského hradu - Betexa
Gočárovy domky - ZOO Praha
 

Gočárovy domky - ZOO Praha

50 
Jednodušší vystřihovánka od Ondřeje Hejla v měřítku 1:120

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Současně nakupované

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen