položek
  • Zobrazit

Terra Mystica - strategická hra

MDK-126Kód:
8595558301270EAN:
Hra roku 2013Info:

Mindok

Výrobce:
odesíláme do 3 dnůDostupnost:
1 299  / ksBěžná cena:
1 149  / ksCena:
Ušetříte: 150  / ks (11,5%)
Množství:
ks
Terra Mystica - strategická hra

Popis: Terra Mystica - strategická hra

Terra Mystica - strategická hra od Mindok

Terra Mystica je náročná strategická hra s minimálním vlivem náhody - hra získala ocenění Hra roku 2013 v Německu a je určena zejména pro pokročilejší hráče deskových her. Každý hráč vede jeden ze 14 rozdílných národů na cestě k prosperitě. Každý z národů je vázán na krajinu určitého typu, na té může stavět jednotlivé budovy a celá města. Blízkost ostatních národů v krajině na jedné straně omezuje možnosti rozvoje vašeho národa, na druhé straně ovšem mohou obchodní vztahy s blízkými sousedy přinášet určité výhody. Zvítězí ten hráč, který nejlépe využije jedinečné schopnosti svého národa.

Hra obsahuje:

1 herní plán kontinentu Terra Mystica, 7 oboustranných desek národů, 1 plán kultů, 1 dřevěná figurka začínajícího hráče, 65 dřevěných kostiček dělníků, 65 dřevěných krystalů energie, 150 žetonů peněz, 56 oboustranných destiček krajiny, 83 dalších kartonových žetonů, 238 dřevěných hracích kamenů (v sedmi barvách), pravidla hry
Související zboží
Vládci podzemí
 

Vládci podzemí

879 
Skvělá hra - chráníte svou podzemní říši před dobrodruhy za pomocí nejrůznějších příšerek, úskoků a zlomyslností. Doporučujeme!

KATEGORIE

Mohlo by vás zajímat
Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Reklama

FastCentrik® - Pronájem e-shopu
Eshop www.darebacek.cz - Darebáček.cz - papírové modely, vystřihovánky, moderní společenské hry, dárky, hračky - akce, slevy, novinky, rychlé dodání, osobní odběry po celé ČR a SR. Zákazníky ověřený a doporučovaný eshop s individuálním přístupem.

Provozovatel: Ing. Tomáš Darebník, Sušilova 771/6, 602 00 Brno. IČ: 87495601. Nejsme plátci DPH. info@darebacek.cz /kontaktní údaje/JavaScript musí být povolen